
Odbojkašice Mješovite srednje škole Busovača zauzele 2. mjesto na kantonalnom takmičenju učenika srednjih škola u odbojci koje je održano u Novom Travniku.
“Posebna zahvalnost pripada profesoru Nerminu Hodžiću za rad u okviru Odbojkaškog kluba Kaćuni u kojem učenice treniraju. Zahvaljujemo domaćinu MSŠ Novi Travnik i direktoru škole na uspješnoj organizaciji takmičenja. Čestitamo učenicama, našim odbojkašicama, profesoru Jasminu za uspješno vođenje i predan rad na sekciji – navode u Facebook objavi MSŠ Busovača.”
Redakcija portala Busovacki.ba
VIŠE OBJAVA
U Gornjoj Rovni počela berba ašlama: Edo Sivro s 12-metarskih ljestava bere plodove ljeta
Busovača spremno dočekuje hodočasnike povodom blagdana sv. Ante
Ko je zapravo Dario Kordić: Jedna stavka iz njegove biografije se rijetko pominje