Sad već bivši igrač Evertona Muhamed Bešić može potražiti novu sredinu.

Muhamed Bešić postao je i definitivno slobodan igrač, a potvrda toga je stigla iz Evertona koji je potvrdio tu informaciju, koju su vrlo brzo prenijeli engleski mediji.
Bh. vezni fudbaler nije se naigrao u dresu Karamela ni u protekloj sezoni, a s obzirom na ugovor koji mu je isticao ovog ljeta potez Evertona je bio očekivan.
Bešić nije jedini igraćč koji je dobio zeleno svjetlo da napusti klub. Tu su još Džošua King (Joshua), Tio Valkot (Theo Walcott) i Janik Bolasi (Yannick Bolassi).
VIŠE OBJAVA
Reprezentacija BiH sprema se za historijski okršaj sa Katarom
Barbarez: 60 minuta smo odigrali vrhunski – daleko bolje od protivnika, protiv Katar po pobjedu
BiH za poluvrijeme primila četiri gola i ostala bez Muharemovića