Predsjednik SDA Bakir Izetbegović je polaganjem cvijeća i učenjem Fatihe u Memorijalnom centru Srebrenica-Potočari odao počast žrtvama genocida u Srebrenici.

Tokom boravka je posjetio i izložbu predmeta koji su pripadali žrtvama genocida.



Domaćin posjete bio je direktor Memorijalnog centra Emir Suljagić.




Izvor: Hayat.ba
VIŠE OBJAVA
Radi zaštite životnog standarda građana: Vlada FBiH utvrdila maksimalnu visinu marže na naftu
Sladić najavio dugotrajne toplotne valove u BiH: Temperature će ići iznad 40 stepeni, poljoprivrednici trebaju biti na oprezu
Selmir Mujagić pokrenuo online alat za slanje zahtjeva protiv kladionica u blizini škola