
Uprava ŠPD Srednjobosanske šume d.o.o., nakon imenovanja na novi četverogodišnji mandat uz prethodnu suglasnost Vlade SBK, uputila je poruku radnicima i javnosti naglašavajući važnost zajedništva, odgovornosti i domaćinskog odnosa prema Društvu.
U obraćanju radnicima direktor Vildan Hajić naglasio je kako se od svih zaposlenih očekuje dodatno zalaganje, disciplina i odgovoran odnos prema sredstvima rada, službenim vozilima i ukupnoj imovini Društva, kako bi se zadržao status jednog od najuspješnijih šumskogospodarskih društava u Bosni i Hercegovini.
Posebno je naglašena važnost jačanja suradnje s lokalnim zajednicama i partnerima, uz međusobno poštovanje i povjerenje unutar kolektiva. Kao znak zahvalnosti za dosadašnji rad, trud i podršku, Uprava Društva donijela je odluku da se svim radnicima isplati pomoć u iznosu od 300 KM.
Iz Društva poručuju kako žele da ova odluka bude dodatni motiv zaposlenima za još kvalitetniji, odgovorniji i predaniji rad u narednom periodu.
Redakcija portala Busovacki.ba
VIŠE OBJAVA
Selmir Mujagić pokrenuo online alat za slanje zahtjeva protiv kladionica u blizini škola
FHMZ objavio kakvo nas vrijeme očekuje do sredine juna
Mladi iz Srednje Bosne pozvani da pišu o domovini i identitetu: Otvoren konkurs u okviru „516. Dana Ajvatovice“